Mūsų Paslaugos

Konsultacija

Mes labai norime prisidėti prie jūsų pakuotės sėkmės. Todėl visada konsultuojame žmones renkantis pakuotę, kad projektas būtų sėkmingas, tikslus ir ekonomiškai naudingas.

Pavyzdžių gamyba

Planuojant naują pakuotės sprendimą, mes mielai pagaminsime jums pavyzdį.
Tokiu būdu leisime klientui pamatyti kaip atrodys jo pakuotė, ar viskas tiksliai tilps, ar yra keistinų vietų. Taip pat tai leis ramiau pradėti gamybą, žinant, kad visi naujos pakuotės niuansai įvertinti ir apsvarstyti.

Spauda ant pakuočių

Jeigu pageidausite, mes padėsime paruošti norimą spaudos maketą jūsų pakuotei. Taip pat pasiūlysime geriausią sprendimą pakuočių gamybai su spauda. Savo klientams galime pasiūlyti fleksografinę arba ofsetinę spaudą, gamintis tūkstančius arba kelias dešimtis dėžučių su spauda.

Gamyba

Mūsų kolektyvas labai rimtai žiūri į gamybos procesą. Per eilę metų supratome kaip organizuoti procesus ir mechanizmus, kad klientas džiaugtųsi kokybę, tikslumu ir operatyvumu. Mūsų gamybos procese neretai prireikia rankinio darbo arba nestandartinių sprendimų įgyvendinimo – bet tai tik suteikia mums dar daugiau išskirtinumo ir galimybių į kiekvieną užsakymą pažvelgti asmeniškai. O svarbiausia, kad klientas liktų patenkintas rezultatu.

Transportavimas

Dirbdami su eile patikimų vežėjų, mes stengiamės, kad krovinį gautumėte saugiai, laiku ir būdami bet kur, kur pasiekia automobiliai.

Dėžės iš sandėlio

Sandėlyje nuolat turime įvairių dydžių ir formų dėžių. Gamybos proceso metu kartais lieka dėžių, kurios gali puikiai tikti jums persikraustant ar pakuojant prekę siuntimui. Todėl kreipkitės sužinoti detaliau ką galime pasiūlyti.

Visais klausimais kreipkitės

+370 685 43171

Siųskite el. laiškus adresu

info@mitapakas.lt

I - V

8:00 – 16:00

Sandėlių g. 56

Klaipėda, Lietuva