Kartoninių dėžių gamyba

2022-01-25
2022-01-25 Mitapakas

Kartoninių dėžių gamyba

Gaminkite pas mus

Mes esame tie kurie pagamins kokybiškas kartono dėžes Jūsų produkcijai. Mitapakas – jauna ir veržli komanda, gebanti atsakyti į visus klausimus dėl gofruoto kartono ir įgyvendinti bet kurias jūsų pakuotės idėjas. Tvarkinga ir profesionali pakuotė sukuria estetikos ir kokybės pojūtį, taupo įmonės kaštus ir leidžia jums koncentruotis ties augančiais pardavimais. Absoliuti dauguma klientų pakeitę savadarbes pakuotes į standartizuotas ir kokybiškas dėžes ar išklotines, sutiks, kad tai sukūrė įmonei pridėtinę vertę ir efektyviai pagerino gaminių pakavimo procesą.

 

 

 

Galime pasiūlyti viską

Ir nors kartono dėžių gamyba kartais reikalauja daug pastangų, tikslios koordinacijos ir planavimo – mūsų komanda padės įgyvendinti viską nuo smulkiausios idėjos iki sudėtingiausios konstrukcijos. Turima patirtis ir ištekliai leidžia mums pasiūlyti klientui platų gaminių spektrą: klapanines dėžes, specialios Fefco konstrukcijos kirtiklines dėžes, didelių matmenų baldines išklotines, kartono lakštus, pertvarėles, dvisluoksnį gofruotą kartoną rulonuose ir daug kitų įvairių pakuočių sprendimų.

 

 

 

 

 

Operatyvumas ir profesionalumas

Jūs galite drąsiai kreiptis ne tik tada kai jums reikia supakuoti baldus ar pagamintus maisto produktus, bet ir tuomet kai reikia idėjų kaip saugiai gabenti nestandartinių formų gaminius, ar kaip optimizuoti turimą pakuotę atsižvelgiant į jos transportavimo ir laikymo sąlygas. O mūsų lankstumas ir operatyvumas yra tai už ką mus renkasi bei pasitiki nauji ir seni klientai, nes tai reikalinga kiekvienam sėkmingai veikiančiam verslui.

 

 

 

 

 

Susisiekime

Tad jeigu galvojate apie kartono dėžių gamybą savo produkcijai, svarstote apie pakuotės optimizavimą, ar turite kitų idėjų – paskambinkite mums. Mūsų profesionali ir nuoširdi komanda patars ir pagamins geriausią sprendimą Jums. Mums patinka tai ką darome ir žinome, kad patiks ir Jums. Susisiekime – aptarsim, patarsim ir susitarsim !